Perde Kullanımının 4 Yaratıcı Yolu

Perdeleri, genellikle kornişin her iki tarafından yere kadar uzanan kumaş parçaları olarak gözümüzde canlandırırız. Perdeler işlevsel ve hoş kokuludur; temelde, her tarzla uyumlu bir perde modelini bulmanız mümkündür. Bununla birlikte, kullandığınız tarz da önünüzdeki tek seçenek olmak zorunda değildir. Perdeleri asma şeklinize velet yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Duruma daha iyi bir bakış açısı kazandırmak için alan oluşturmaktan yardım alarak onları belli açıklara sabitlemeye kadar perdelerinizi asmanın çok sayıda ilginç yöntemi vardır. Bu, güvende olduğunuzdan emin olabileceğiniz ve temel bilgilere sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri alabileceğiniz anlamına gelir. Perdeleri yaratıcı çözümleri asmanın inceliklerini bırakmak için yazımızı okumaya devam edin.
Salon Perdesi

Odanızı Yumuşak Bir Işıkla Doldurabilirsiniz

Bu yöntem, muhtemelen perdelerinizi yenilikçilikle birleştirerek asmanın en kolay ve en çok tercih edilen şekilde aktarılmasını sağlar. Ortaya çıkış görünümüyle sizi kendisine hayran bırakacak olan bu tarz, tamamen, perdelerinizi, odanıza daha fazla ışık yayılacak, kültürel olarak farklı şekillerde yayılacak. Bu tarz örneği olarak paketlerimizle fotoğrafta görebileceğiniz gibi, perdeleri, aralarında mesafe olacak şekilde asmak, içeri daha fazla ışık girişi sağlar; Ancak bu tercih, aynı zamanda ışığın dengelenmesinin gereğinden fazla olması, bozuklukların şekilde arızalanmasını engeller. Dolayısıyla, bu normalde bir taşla iki kiş vurmuş oluyorsunuz! Böyle bir görünüm, cumba oranlarıyla tercih değişikliklerinin ortaya çıkmasıyla çok daha etkileyici bir manzara ortaya çıkıyor. Cumbalar, perdeleri pencerelerinizin köşelerine asmanızı sağlayarak daha toplu ve doğal bir görünüm yaratacaktır. Dahası, perdeler, köşelerde oldukça etkileyici bir dokuya sahip olabilirsiniz.

Eğimli Duvar Perdesi

Geometri Yardımıyla Ufkunuzu Genişletin

Perdelerinizi yaratıcı bir şekilde asmanın muhtemelen en girift yollarından biri, onları eğimli youvarlara asmaktır. Photoğrafta, televizyonun arkasında bu yöntemin birleşimini görebilirsiniz. Bağış yapmak istiyorsanız, görmek istiyorsanız parasını ödemeniz gerekecek. Bunu Ddümdüz’e asmak zorunda olmadığınızın bir göstergesi mahiyetinde yardımıyla yapabilirsiniz. Bu kullanım, romantik ve sıradan yerler için tercih edilebilecek bir başka tarz; örnek, bohem mimari bir çatı katı dairesinde, özellikle de perdeler tavana kadar uzanıyorsa ortaya muhteşem bir görünüm çıkıyor! Bu perde tasarımı, firmanın yumuşak ve romantizmi bir doku alanına katacaktır.
Rustik Perde

Ara Renklerden Oluşan Perdeler Tercih Edin

Bir başka faydalı fikir, cesur renklere sahip perdelere sahip olanlardır. Bu nedenle sergieyeceklerin bakış açısını daha iyi anlayacaksınız. Fotoğrafta görebileceğiniz gibi, koyu kiraz kırmızısı muhteşem perdelerin uzaması geri kalanındaki kırmızıya yakın tonlarla enfes bir uyum içinde! Aynı zamanda renkli, yüksek kontrastlar içeren etkileyici bir tarz da üretiliyor. Bu görünümde tasarım bütünlüğünü sağlamak adına perdelerinizin rengini, odanızdaki temel odak rengini nasıl seçeceksiniz. Artan oranda tonu, daha hafif olacak şekilde içerecek şekilde geri kalana yayabilirsiniz. Yumuşak bir görünüme sahip bir duvar kâğıdı kullanabilir ya da sehpalarda veya çizilebilir minik dokunuşlar yaratabilecek kırlentlerde aynı tonu tercih edebilirsiniz. Nasıl bir kullanım tercihi edinirsiniz, cesur renkli perdelerin ara renkleri ile etkileyici bir ahenk içinde olacağı kesin!
Yatak Odası Perdesi

Yatak Odanızda Dokuyu Önemseyin

Derin ve vurgulu bir görünümün görünümünü tanımayı tercih edebiliyorsunuz. Örnek teşkilatı sağlamak için detaylarımızı fotoğraftaki gösterişli perdelerin, öğrencilerin nasıl da romantizm bir doku kat fark etmemek ayrılmak değil! Böylece bir dokuyu kaçırmak için daha açık tonlara odaklanarak, bu tarz perdelerin üretiminde kalandaki renk düzenine kusursuz bir şekilde uymasını sağlayabilirsiniz. Bu sunulan muhteşem bir örnek, perdelerdeki altın sarısı güçlü yastıklardaki çok açık sarı ton ile yakaladığı zarif uyum olabilir. Perdeleri yatak başlığının değişen stilleri, perdelerinizi yaratıcılarla asarak odanızı baştan yaratmak istiyorsanız bir başka harika fikir olarak tercih edilebilir. Yatak başının dolgunlaşmasına kadar uzayan bir perde asılması, beklediğiniz ya da sık karşılaştığınız bir tercih olmayacak; Dolayısıyla bu kullanımın, odanızdaki eşyaların bile sizi şaşırtacak, enteresan bir fon olacağı kesin.

Hakkında dantel

Ayrıca Kontrol Edin

Ettehiyyatü Duası, Okunuşu, Anlamı, Arapça

Ettehiyatü duasıİslam ibadetlerinden namazın bir parçası olarak yer Alan ve namazın oturaklı bölümü okunan özel …

Bir yanıt yazın